• 2000 senesinden beri tüm çeşitleriyle sineklik üretimi olarak hizmet veren firmamız, güvenilir ve titiz çalışmasını sineklik alanında sizlere sunmayı hedef edinmiştir.
  • EGE Bölgesini kapsayan il merkezleri ve ilçelerinde yıllardır vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalmanız için elimizden geldiği kadar özenli çalışmaktayız. İzmir, Aydın, Manisa, Muğla, Denizli, Balıkesir il ve ilçelerine gönderim sağlamaktayız. Toplu inşaat projelerinizde montaj dahil hizmet teklifleri ile rekabetçi ortama uyum sağlamaktayız.
  • Geniş sineklik çeşidi ile sizlerin her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmek için titiz çalışmalar yapmaktayız.
  • Hedefimiz kaliteli ürünler kullanarak satış, montaj ve servis aşamalarında sizleri memnun edebilmektir.

İzmir Ege-Sin Sineklik olarak sizlere en iyi hizmeti sunma arzusuyla var olmuş ve bunu en yüksek müşteri memnuniyetiyle karşılığını alarak yolumuza devam eden bir firmayız. Öncelikli hedefimiz; ihtiyaçlarınıza en kısa süre içerisinde cevap verebilmek ve kullanımınıza sunmaktır. Bunu gerçekleştirirken de tekniği ve bilgiyi tecrübemizle harmanlayıp sizleri memnun kılmayı görev bilmişizdir. Ürünlerimizin kalitesini arttırmak için her zaman çaba harcamış ve bundan en ufak bir ödün verilmemiştir.

Ege-Sin Sineklik olarak son yıllarda işletmemize aldığımız profesyonel kadromuzla; sineklik üretimi dışında anahtar teslim tadilat işleri; PVC ve Alüminyum doğrama, katlanır cam balkon ve kayar cam sistemleri, korkuluk, küpeşte, ahşap ve hareketli pergole sistemleri, hazır mutfak, akrilik (Corian) tezgah ve lavaboları üretimi ve montaj hizmetlerimizle de kaliteli malzemeleri bir araya getirerek sağlam ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünleri uygun fiyatlara üretip siz değerli müşterilerimize sunmayı amaç edinerek, çıktığımız bu yolda yaptıklarımızın sizi %100 memnun etmesi bizim için her şeyden önemlidir..

 

Göstermiş olduğunuz ilgiye İZMİR EGE-SİN SİNEKLİK olarak teşekkür ederiz.